www.prochovnik.com

Osobní internetová stránka
Rostislav Prochovník
Hudební skladatel a scénárista
TOPlist
Title
Přejít na obsah
Prezentace vlastní kompozice

Skladby píšu pomocí pogramu Cakewalk Band Lab, který je k dispozici jako freeware, umožňuje zapisovat notový zápis, který preferuji. Také někdy zaznamenávám do stop živé hraní, přes klávesy Korg Kross 2. Pro reprodukci v současné době využívám VST Pluginy.

VST pluginy

VST pluginu jsem zakoupil mnoho, nejdříve jsem si pořídil IK Multimedia balíky, a to Sample tank 4 SE a Miloslav Philharmonic 2 CE, později jsem si koupil Korg Triton VST, což je zvuková banka legendátního Korgu TRITON se všemi rozšířeními. Tyto pluginy mě stály dost peněz, Korg Triton 250 dolarů a IK Multimedia kolem 100 EU. Dále jsem si zakoupil VST Native instrument 12 Select, ten mě rovněž stál kolem 5000 kč, 2.6.2021 jsem zakoupil upgrade Native Instrument Select 12 na Komplete 13 za 5090 kč.  
Zaměřil jsem se tedy na slevy a v době, kdy Plugin Butique prodával levně, tak jsem nakupoval zvuky. Pořídil jsem si AAS VST pře humble bundle, XPAND2, Orchestral companion, Vacuum Pro, Boom, DB 33, Surrealistic - MG - 1 Plus, Hybrid 3 + Tonecolor + FreshEnerby + Electrowaves, Loom 1, BinBang sonix vox (tento plugin mi dělá problémy v Cakewalku, padá), Voltage-Modular, ARP 2600, The Riser, Structure 2, Twist 2, Sonivox Compilation, Sonivox Wobble, Carbon Electra, IM perfect, Ambient 2 + Ambient + Cinematic + Lo-Fi hiphop + Trance + Vocal + Vocal 2, Solina redux, Stratum, DS500, Synth master player KV331, Roland cloud + SRX Orchestra (1700 kč), Roland XV 5080 (3199 kč), Orbsynth, Union, Iris 2 by izotope, Babylon + expansion, Addictional synth. Ceny se pohybovali kolem 5-15 eu. Nyní se budu dívat po NKI vst plugin pro Native instrument. Vlastním Korg N5 NKI, Yamaha SY-85 NKI, Yamaha Motif ES NKI, Roland Fantom X NKI, Yamaha PSR 3000 NKI, VSCO NKI, Signal Free NKI, Wa_spectrum, Expressive+Tron NKI, ATHEOS NKI, CINEMATRIX NKI, AQUIVER NKI, ANGUS NKI, HYPERNODE NKI, Bundle Cataract windows + Quadrant + Polygon 2.0 + Cryogen, Baltic Shimmers - Halion, Baltic Shimmers - Omnisphere, Octane.
Hudba určená pro film a poslech
vst309
Všechna práva vyhrazena (c) 2021 by Rostislav Prochovník
Návrat na obsah