Osobní webová stránka

Rostislav Prochovník
hudební skladatel
TOPlist
Banner Supraphonline.cz
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Audo Bible české znění 2.0
Program je zcela zdarma, autor programu je Rostislav Prochovník, naprogramováno v Multimedia Fusion 2.5 (pro window 10). Audio záznam je vytvořen autory stránky http://www.bible21.cz/, Název díla: Bible. Překlad 21. století (zkráceně: Bible21 nebo B21)
Autor překladu: Alexandr Flek a kol. Vydal: Biblion, o.s., info@biblion.cz, licence je pro využití nekomerčním způsobem.Stáhněte si soubor RAR, pak naněho dvakrát klikněte, tím se Vám rozbalí archív, klikněte na BibleAudioInstall, spustíte instalaci, je možné, že Vás bude blokovat systém, nebo antivirus, dejte každopádně povolit, proveďte instalaci, neměňte cestu, instalace se provede na disk C:, pak na ploše stiskněte dvakrát na ikonu Bible, tím se program spustí. Přeji příjemný poslech. Když najedete na žárovku a kliknete, dostanete se na moji stránku.

Licence programu je k nekomerčnímu užití zdarma, autoři jsou Název díla: Bible. Překlad 21. století (zkráceně: Bible21 nebo B21) Autor překladu: Alexandr Flek a kol. Vydal: Biblion, o.s. Audio záznam je obsahově původní, bez úprav.

Program můžete šířit na svých stránkách za předpokladu, že neučiníte žádnou změnu v audiu a uvedete autory audio záznamu, včetně programátora, jimž jsem já.
Czech republic - Ostrava
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky